مبل تختخوابشو کفشدوزک

910/000 تومان
مبل تختخوابشو کفشدوزک مدرن و ظریف طراحی شده است. این مبل می‌تواند نیاز شما را هم به تختخواب و هم به یک مبل راحت و شیک تامین کند.
مقدار: 
اضافه کردن به کارت

مبل تختخوابشو کفشدوزک مدرن و ظریف طراحی شده است. این مبل می‌تواند نیاز شما را هم به تختخواب و هم به یک مبل راحت و شیک تامین کند. طراحی مبل به گونه‌ای است که پس از باز شدن تختخواب قسمتی از کلاف مبل به عنوان تاج در بالای تخت باقی می‌ماند که همین امر زیبایی کار را دوچندان کرده است.

این مبل تختخوابشو می‌تواند برای اتاق نوجوان شما مناسب باشد. هم در گرفته شدن فضای اتاق صرفه‌جویی خواهید کرد و هم فرزندتان از داشتن یک مبل در اتاق خود لذت خواهد برد. داشتن این مبل برای مواقعی که میهمانتان قصد خوابیدن در خانه‌ی شما را دارد، کمک بزرگی خواهد بود. در هال یا پذیرایی شما این مبل می‌تواند هم پذیرای بیداری میهمانان باشد و هم پذیرای خوابشان.

مبل تختخوابشو کفشدوزک کلاف فلزی دارد. انتخاب روکش چرم یا پارچه با شماست. در این مبل از اسفنج با چگالی بالا (اسفنج 30 کیلویی) استفاده شده که به موجب دوام و حفظ ظاهر هرچه بیشتر مبل شما می‌شود و مبلتان تا مدت ها به همان شکل اولیه باقی خواهد ماند. عرض تختخواب این مبل 80 سانتی‌متر است.

 

نظرات