سفارش توسط: orderby نمایش: تعداد نمایش در هر صفحه
میز پلاستیکی 821
نظرات (0)
145/000 تومان
میز پلاستیکی 821 میزی است مستطیل شکل ساخته شده با پلاستیک تزریقی و مواد نو که دوام و کیفیت بسیاری به این میز بخشیده است. سبک بودن و شستشوی آسان میز های پلاستیکی باعث شده تا هم برای رستوران و سلف های غذاخوری و هم برای آشپزخانه های خانگی و حیاط و باغ مناسب باشند.
دردسترس نمی باشد
میز پلاستیکی 823
نظرات (0)
115/000 تومان
میز پلاستیکی 823 میزی است که بسیار به کارتان خواهد آمد. این محصول با کیفیت با پلاستیک تزریقی و از مواد نو ساخته شده است. از همین روی با‌دوام و مقاوم است. به علاوه سبک است و هم آسان شسته می‌شود
دردسترس نمی باشد
میز پلاستیکی 824
نظرات (0)
180/000 تومان
میز پلاستیکی 824 یک میز مستطیل شکل 6 نفره است. ساخته شده با پلاستیک تزریقی و مواد نو که دوام و کیفیت بسیاری به این میز بخشیده است. خاصیت سبک بودن و شستشوی آسان میز های پلاستیکی آن‌ها را هم برای رستوران و سلف های غذاخوری و هم برای آشپزخانه های خانگی و حیاط و باغ مناسب ساخته است.
دردسترس نمی باشد
میز پلاستیکی 825
نظرات (0)
170/000 تومان
میز پلاستیکی 825 یک میز بیضی شکل 6 نفره است. ساخته شده با پلاستیک تزریقی و مواد نو که دوام و کیفیت بسیاری به این میز بخشیده است. خاصیت سبک بودن و شستشوی آسان میز های پلاستیکی آن‌ها را هم برای رستوران و سلف های غذاخوری و هم برای آشپزخانه های خانگی و حیاط و باغ مناسب ساخته است. دوام این میز‌ها تا حدی است که حتی در کارگاه‌های کوچک صنعتی نیز می توانند کاربرد داشته باشند.
دردسترس نمی باشد
میز پلاستیکی گرد90
نظرات (0)
950/000 تومان
میز پلاستیکی گرد 822 میزی چند کاره و پر فایده است. محصولی با کیفیت که با پلاستیک تزریقی و از مواد نو ساخته شده است. هم سبک است و هم آسان شسته شده و به راحتی جابجا می‌شود. قطر صفحه روی میز 90 سانتی متر است و همین ابعاد آن را به میزی مناسب برای داخل و خارج از منزل بدل کرده است.
دردسترس نمی باشد
سفارش توسط: orderby نمایش: تعداد نمایش در هر صفحه