سفارش توسط: orderby نمایش: تعداد نمایش در هر صفحه
پاراوان برگی
پاراوان برگی (کد: paravanbarg)
نظرات (0)
240/000 تومان
750/000 تومان
پاروان در واقع یک پارتیشن یا دیواره متحرک است که برای جدا سازی فضاهای خانگی و اداری استفاده می شود. پاراوان برگی برای این منظور در نظر گرفته شده و جابجایی آن به دلیل سبک بودن، راحت است. این پاراوان با 185 سانتیمتر ارتفاع از چهار قسمت به عرض 44 تشکیل شده است که با استفاده از لولا به صورت هفت و هشتی (جناغی) به هم وصل شده اند.
دردسترس نمی باشد
پاراوان حصیری ساده
پاراوان حصیری ساده (کد: paravanhasiri)
نظرات (0)
220/000 تومان
680/000 تومان
پاراوان حصیری ساده یکی از پاراوان های ساده و سبک است و با توجه به جنس سبک آن ، جابجایی آن نیز راحت است که در حمل و استفاده آن به مشکل بر نمی خورید. ا
دردسترس نمی باشد
پاراوان رنگین
پاراوان رنگین (کد: paravanrang)
نظرات (0)
240/000 تومان
740/000 تومان
پاراوان رنگین یکی از پاراوان های رنگارنگ است که هر قسمت آن یک طرح و رنگ متفاوت دارد. این پاراوان از چهار قسمت تشکیل شده که هر قسمت به صورت یک تکه و از تلق درست شده و اطراف تلق با چارچوبی از جنس ام دی اف قاب شده است که باعث دوام بیشتر پاراوان می شود. این چهار قسمت که عرض آنها 44 است، بصورت هفت و هشتی (جناغی) با لولا به همدیگر وصل شده اند.
دردسترس نمی باشد
پاراوان سایه روشن
پاراوان سایه روشن (کد: paavansayeh)
نظرات (0)
690/000 تومان
پاراوان هاي تاشو و پايه دار براي جدا کردن ميز کار از اتاق نشيمن و بخصوص در فضاهاي کوچک تر کاربرد دارند و بهترين وسيله براي تقسيم فضا در يک محیط خانگی و یا اداری هستند،پاراوان سایه روشن از پاراوان های کاربردی در این زمینه هستند و همچنین طرحهای روی صفحات آن نمای زیبایی به محیط کار و خانه می دهد.
پاراوان سنتی
پاراوان سنتی (کد: paravansonati)
نظرات (0)
990/000 تومان
پاراوان بعنوان یکی از بهترین راهکارها برای جداسازی بخشی از فضای یک اتاق که نیازی به ساخت و ساز نداشته باشد، استفاده می شود.
دردسترس نمی باشد
پاراوان سینوسی
پاراوان سینوسی (کد: paravansinos)
نظرات (0)
790/000 تومان
پاراوان یا همان دیوار متحرک، برای تفکیک اتاق و جداسازی فضای داخلی خانه، اداره و بیمارستان به کار می رود. پاراوان سینوسی یکی از پاراوان های ساده و سبک هست که برای این منظور ارائه شده و جابجایی آن بسیار راحت است
سفارش توسط: orderby نمایش: تعداد نمایش در هر صفحه
مشاوره رایگان در واتساپ
Close and go back to page