کاناپه تختخوابشو سوفیا

کاناپه تختخواب شو های آقای میز از کیفیت بالایی برخوردار است . 

کاناپه تختخوابشو سوفیا خوش ساخت و کاربردی است . کاناپه‌ای سه نفره که از کنار باز شده و به یک تخت یک نفره تبدیل می‌شود. با طراحی زیبایی که دارد می‌تواند در سالن پذیرایی و یا هال قرار گیرد و به محض اراده‌ی شما به تختخواب تبدیل شود. گذاشتن یک کاناپه‌ی تختخوابشو در اتاق خواب، خالی از لطف نیست، هم در فضا صرفه‌جویی می‌کنید و هم یک کاناپه‌ در اتاق خود دارید که می‌توانید روز‌ها روی آن مثلا به مطالعه بپردازید و شب‌ها پس از تبدیل شدنش به تختخواب، روی آن به آرامی بیاسایید.این کاناپه در طول روز و وقتی که به حالت باز شده‌ی آن برای خواب یا استراحت نیاز ندارید، می‌تواند به خوبی از شما یا میهمانتان پذیرایی کند.

کاناپه‌ی تختخوابشو می‌تواند کمک بزرگی به شما باشد برای وقتی که مهمانان قصد خوابیدن در منزل شما را دارند. چرا که نگهداری رختخواب جای زیادی را اشغال می‌کند، به علاوه پس از خستگی مهمان‌داری گستراندن و جمع کردن رختخواب هم شاید دشوار به نظر برسد. با داشتن یک کاناپه‌ی تختخوابشو به راحتی و سرعت و به محض اراده تختی راحت را برای مهمانتان فراهم کنید. این کاناپه در طول روز و وقتی که به حالت باز شده‌ی آن برای خواب یا استراحت نیاز ندارید، می‌تواند به خوبی از شما یا میهمانتان پذیرایی کند.

عرض تختخواب کاناپه‌ی تختخوابشو سوفیا 80 سانتی متر و طول آن 160 سانتی‌متر است.دسته‌های آن پهن و مستطیل شکل هستند. یک قسمت از دسته‌ها روکش پارچه و قسمت دیگر آن چوبی است که می‌تواند به عنوان میز عسلی برای گذاشتن پیش دستی یا لیوان چای مورد استفاده قرار گیرد. زیر قسمت نشیمن این کاناپه یک باکس قرار دارد که می‌تواند در جای دادن وسایل و لوازم مختلف شما بسیار به کار شما بیاید. متناسب با سلیقه و محل استفاده می‌توانید روکش آن را از چرم یا پارچه انتخاب کنید . اسفنج به کار رفته در این کاناپه ، اسفنج با چگالی بالا (30 کیلوگرمی) است، بنابراین تا مدت‌ها شکل ظاهری خود را حفظ می‌کند و به همان حالت اولیه باقی می‌ماند. کلاف کاناپه فلزی است .

این مبل در رنگبندی های مختلف موجود می باشد .

کد محصول m sofya
تومان2570000

چاپ   ایمیل