پاراوان طرحدار

تومان600000
Qty.

پاراوان و یا پارتیشن به حائلهایی به صورت دیوارهای پایه دار می گویند که در محیط خانه، اداره، بیمارستان و ... استفاده می شود.

پاراوان طرحدار یکی از پاراوان های ساده و سبک هست که در این مورد به کار می آید و نیازی به نصب ندارد. این مدل از پاراوان به دلیل بدون نصب و متحرک بودن، نباید به طور کامل باز شود، بلکه باید با کمی زاویه بین هر قسمت آن باز شود تا پاراوان بتواند روی زمین ثابت بماند. زاویه ی بین هر قسمت می تواند بین 90 تا 165 درجه باشد.
پاراوان طرحدار با ارتفاع 185 سانتیمتر، از 4 قسمت به عرض 44 سانتیمتر تشکیل شده که با لولا به همدیگر وصل شده اند. چهار صفحه این پاراوان طرح دار بوده و قسمت بالای هر صفحه بصورت تاج ساخته شده است وطرحهایی با لیزر روی تاج ایجاد شده که نمای زیبایی به آن داده است. این مدل پاراوان به دلیل اینکه با زاویه ای بین صفحات باید باز می شود، دیواری به طول 172 سانتیمتر تشکیل می دهد و اگر زاویه بین هر دو قسمت 90 درجه باشد، طول دیوار تقریبا 88 سانتیمتر می شود. این پاراوان وقتی بسته شود صفحات آن روی قرار می گیرند و به یک قطعه با ضخامت 7 سانتیمتر تبدیل می شود و به همین دلیل جابجایی آن راحت است.
پاراوان مورد نیاز خود را می توانید از مبلمان پایتخت با سه سال ضمانت تهیه کنید.

ابعاد (طول × عرض × ارتفاع) 0 x 0 x 0
وزن 0