صندلی کارمندی

صندلی کارمندی آقای میز بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت صندلی کارمندی در بین رقبا می باشد. فروش صندلی کارمندی به صورتی حضوری در دفتر مرکزی و غیر حضوری اینترنتی امکان پذیر است.

صندلی کارمندی مدل صدفی کد s205

تومان590000
Qty.

صندلی کارمندی مدل صدفی کد s205 کلافی از جنس فایبر گلاس دارد. پایه‌های صندلی هم پلاستیکی هستند. به همین دلیل این صندلی کامپیوتر مدل صدفی سبک است

و جابجایی آن راحت. برای آسایش بیشتر پشتی این صندلی ذورنقه‌ای شکل طراحی شده و در قسمت بالایی آن یک تشکچه‌‌ نصب شده که راحتی بیشتری را برای نشستن های طولانی مدت و یا تکیه دادن به پشتی برای شما فراهم می‌کند.

چرم به کار رفته در روکش پشتی و کفی  این صندلی کامپیوتر از چرم مرغوب تنفسی ساخت کشور ترکیه است. از این نوع چرم هوا به خوبی عبور می‌کند و در نتیجه شما عرق نخواهید کرد. در کفی و پشتی این صندلی از فوم سرد استفاده شده که علاوه بر دوام زیاد تا مدت ها شکل اولیه را حفظ می‌کند و دچار تغییر حالت نمی‌شود. چرخ‌های صندلی ژله‌ای بیصدا هستند و هیچگونه آسیبی به کفپوش نمی‌زنند. جک تنظیم ارتفاع این صندلی ساخت کشور تایوان است .

پشتی صندلی کامپیوتر مدل صدفی مدل صدفیاز سطح زمین در کوتاهترین حالت جک 90سانتی متر فاصله دارد . ارتفاع نشمین صندلی در همین حالت 55 سانتی متر است . عمق نشیمن 40 سانتی‌متر و عرض آن 43 سانتی‌متر است . دسته‌های صندلی 6 سانتی‌متر عرض و 30 سانتی‌ متر طول دارند . فضای مورد نیاز برای این صندلی کارمندی مدل صدفی کد s205 سانتی متر است .

ابعاد (طول × عرض × ارتفاع) 0 x 0 x 0
وزن 0