صندلی کارمندی

صندلی کارمندی آقای میز بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت صندلی کارمندی در بین رقبا می باشد. فروش صندلی کارمندی به صورتی حضوری در دفتر مرکزی و غیر حضوری اینترنتی امکان پذیر است.

صندلی کارمندی کد S701

تومان590000
Qty.

صندلی کارمندی کد S701 با داشتن پشتی پهن و طراحی ویژه می‌تواند مناسب کسانی باشند که طولانی مدت با کامپیوتر کار می‌کنند و یا پشت میز می‌نشینند . فرم خاص پشتی و نشیمن صندلی از کمردرد شما جلوگیری خواهد کرد .این صندلی کارمندی کد S701 از مقاوم‌ترین کلاف (تخته هفتلا) ساخته شده و تحمل بار زیادی دارد. در کفی و پشتی صندلی از فوم سرد استفاده شده که بسیار با دوام است و تا مدت‌ها به همان شکل اولیه باقی می‌ماند و تغییر حالت نمی‌دهد . روکش این صندلی از مرغوبترین نوع است: چرم تنفسی ترکیه‌ای که نمیگذارد شما عرق کنید .

پایه‌های صندلی کارمندی کد S701 فلزی و با آبکاری نیکل کروم هستند که علاوه بر درخشان بودن هرگز زنگ نمی‌زنند . چرخ‌های ژله‌ای صندلی کارمندی کد S701 از نوع بیصدا هستند و هیچ آسیبی به کفپوش نمی‌رسانند . این صندلی کارمندی کد S701 دارای جک تنظیم ارتفاع ساخت کشور تایوان است .

مبلمان آقای میز مفتخر است این صندلی کارمندی کد S701 را در کلیه‌ی نقاط کشور با سه سال ضمانت کامل و بدون دریافت هزینه‌ی حمل ارسال کند .

ابعاد (طول × عرض × ارتفاع) 0 x 0 x 0
وزن 0