صندلی کارمندی

صندلی کارمندی آقای میز بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت صندلی کارمندی در بین رقبا می باشد. فروش صندلی کارمندی به صورتی حضوری در دفتر مرکزی و غیر حضوری اینترنتی امکان پذیر است.

صندلی کارمندی کد S820

تومان680000
Qty.

صندلی کارمندی کد S820 ساده و خوش فرم است. طراحی پشتی صندلی به گونه‌ایست که در پایین پهن و در بالای آن باریک تر است . این طراحی در عین زیبایی بخشیدن به صندلی، پشتی آن را بسیار راحت کرده است .کلاف صندلی کارمندی کد S820 از بهترین نوع کلاف (تخته هفتلا) تشکیل شده که بسیار مقاوم است. چرم به کار رفته در روکش صندلی‌‌، چرم تنفسی ترکیه‌ای مرغوب است  و از تعریق جلوگیری می‌کند. فوم کفی و پشتی از نوع فوم سرد است که دوام زیادی داشته و تا مدت‌ها ظاهر و شکل اولیه خود را حفظ می‌کند .
پایه‌های صندلی اداری  S820 فلزی است و آبکاری نیکل کروم شده که هم براق است و هم زنگ نمی‌زند .
این صندلی کارمندی کد S820 دارای جک تایوانی تنظیم ارتفاع است. ارتفاع نشمین صندلی از زمین در پایین ترین حالت 40 سانتی‌متر و در بلند‌ترین حالت 51 سانتی متر است. نشیمن صندلی 48 سانتی متر عمق و 47 سانتی متر عرض دارد . قسمت پهن پشتی 46 سانتی متر و قسمت باریک آن 36 متر پهنا دارد . ارتفاع پشتی در کوتاهترین حالت جک از سطح زمین  103 سانتی متر است . عرض دسته ها 5 سانتی متر و ارتفاع دسته‌ها از کفی صندلی 21 سانتی متر است. این صندلی کارمندی کد S820 به 60 سانتی متر فضا احتیاج دارد . چرخ‌ها ژله ای و بی‌صدا هستند و به کفپوش آسیبی نمی‌رسانند .
در هر کجای ایران که باشید ، مبلمان آقای میز این کالا را بدون هزینه‌ی حمل برای شما با سه سال کامل ضمانت ارسال خواهد کرد .

ابعاد (طول × عرض × ارتفاع) 0 x 0 x 0
وزن 0