صندلی مدیریتی

صندلی مدیریتی آقای میز بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت صندلی مدیریتی در بین رقبا میباشد. فروش صندلی مدیریتی بصورتی حضوری در دفتر مرکزی و غیر حضوری اینترنتی امکان پذیر است.

صندلی مدیریتی کد s107

تومان690000
Qty.

صندلی مدیریتی کد s107 با ساختاری کاملا خوش فرم و استاندارد می تواند گزینه مناسبی برای افراد حساس باشد. این صندلی با شکلی که در ناحیه ی پشتی دارد که باعث راحتی و سلامت ستون فقرات می شود. نشیمن آن بسیار پهن و راحت است

و کفی و پشت آن کاملا مجزا از هم هستند که دوتکه نامیده می شود.

روکش چرمی این صندلی اداری از نوع تنفسی است که بعلت آن که هوا از آن عبور میکند موجب تعریق نمی شود، بر روی این چرم دوخت های زیبایی وجود دارد که هم چشم نواز است و هم نشان از توجهی که در ساخت این صندلی به کار رفته دارد. کلاف آن از نیز تخته هفتلا ساخته شده که بارپذیری و دوام بسیار زیادی دارد .

نشیمن صندلی مدیریتی کد s107 عریض و راحت است و تقریبا طول و عرض آن یکسان است (حدود 46 سانتیمتر) ارتفاع نشیمن در فشرده ترین حالت جک 47 سانتیمتر است . دسته ها 20 سانتیمتر بالاتر از کفی قرار گرفته اند و 25 سانتیمتر طول و 7 سانتیمتر عرض دارند .

عرض پشتی صندلی در پایین بیشتر (48 سانتیمتر) است و در بالاترین قسمت صندلی به کمترین عرض خود یعنی 41 سانتیمتر می رسد .

ارتفاع صندلی 104 سانتیمتر در فشرده ترین حالت جک است. جک و مکانیسم این صندلی ساخت کشور تایوان هستند و از دوام و مرغوبیت بالایی برخوردارند .

شما می  توانید صندلی مدیریتی کد s107 را در رنگی که می پسندید سفارش دهید .

این صندلی مدیریتی کد s107 در رنگ های مشکی ، زرشکی ، قهوه ای ، سفید و کرم  موجود می باشد.

ابعاد (طول × عرض × ارتفاع) 0 x 0 x 0
وزن 0