مبل تختخوابشو بهار

تومان1980000
Qty.

مبلمان آقای میز از کیفیت بالایی برخوردار است . 

مبل تختخوابشو بهار همه‌ی انتظارات شما را برآورده خواهد کرد. مبلی راحت با طراحی زیبا که به آسانی باز شده و تبدیل به یک تختخواب راحت و مناسب برای شما می‌شود. این مبل با فرم کلاسیک و ساده‌ای که دارد می‌تواند با انتخاب رنگ و طرح مناسب پارچه در کنار بقیه مبلمان شما به زیبایی قرار بگیرد.

مبل تختخوابشو معمولا هر جایی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد، مثلا در اتاق خوابتان شاید بخواهید تخت خواب فضای زیادی از اتاق شما را نگیرد و در عین حال یک مبل راحت برای نشستن هم داشته باشید. برای میهمان‌هایی که شب را هم در منزل شما خواهند خوابید مبل‌های تختخوابشو بهترین انتخابند چرا که به اندازه‌ی یک تختخواب جا نمی‌گیرند اما به محض این‌که اراده کنید تبدیل به یک تخت برای شما می‌شوند. در دفتر کار و یا اتاق استراحت محل کار خود نیز می‌توانید از داشتن یک مبل تختخوابشو لذت ببرید. وسیله‌ای که هم به کار نشستن می‌آید و هم استراحت.

کلاف مبل تختخوابشو‌ی بهار فلزی است و روکش آن هم می‌تواند پارچه باشد و هم چرم. اسفنج به کار رفته در این مبل‌ها از چگالی بالا (30کیلوگرم بر متر مکعب) است که دوام بسیار زیادی دارد و از همین رو مبل شما سال‌های سال به شکل اول خود باقی می‌ماند. عرض تختخواب این مبل 80 سانتی‌متر است.

این مبل در رنگبندی های مختلف موجود می باشد. 

ابعاد (طول × عرض × ارتفاع) 0 x 0 x 0
وزن 0