صندلی کارمندی

صندلی کارمندی آقای میز بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت صندلی کارمندی در بین رقبا می باشد. فروش صندلی کارمندی به صورتی حضوری در دفتر مرکزی و غیر حضوری اینترنتی امکان پذیر است.

صندلی کارمندی کد S113

تومان698000
Qty.

صندلی کارمندی کد S113 با پشتی ذوزنقه‌ای شکل، بسیار مناسب نشستن‌های طولانی است. از این صندلی خوش فرم و خوش ساخت در هر مکانی می‌توان استفاده کرد.صندلی کارمندی کد S113 با محکم ترین چوب (هفتلا) کلاف شده و بسیار مقاوم است و تحمل بار زیادی دارد. در کفی و پشتی صندلی فوم سرد به کار رفته که علاوه بر دوام بسیار تا مدت زمان زیادی شکل ظاهری خود را حفظ می‌کند . این روکش هوا را به خوبی از خود عبور می‌دهد و مانع از عرق کردن شما می‌شود.

پایه‌های این صندلی اداری فلزی با آبکاری نیکل کروم هستند. به همین دلیل براق و درخشانند و در عین حال زنگ نمی‌زنند. چرخ های صندلی هم از آنجایی که از نوع ژله‌ای بیصدا هستند هرگز به کفپوش آسیب نمی‌زنند.

پشتی صندلی اداری S600 از سطح زمین در فشرده ترین حالت جک 107سانتی‌متر ارتفاع دارد. در همین حالت جک ، فاصله‌ی نشیمن صندلی کارمندی کد S113از سطح زمین  40 سانتی متر است . عمق نشیمن 44 سانتی‌متر و عرض‌آن 42 سانتی‌متر است . دسته ها 6 سانتی‌متر عرض و ‌30 سانتی‌متر طول دارند . پشتی ذوزنقه ای شکل در پهنترین قسمت ‌50 سانتی‌ متر و در باریک‌ترین قسمت‌ 35 سانتی‌متر پهنا دارد . این صندلی کارمندی کد S113 سانتی‌ متر فضا را اشغال می‌کند .

ابعاد (طول × عرض × ارتفاع) 0 x 0 x 0
وزن 0