میز تلویزیون مناسب ، میز تلویزیون مناسب می‌تواند به بهترین حالت ممکن فضای خانه‌ی شما را تغییر دهد و از طرفی دیگر می‌تواند آن را نامناسب جلوه دهد

و این زیبایی و یا بدتر شدن فضایتان به نوع میز تلویزیونی که انتخاب می‌کنید،بستگی دارد. میز تلویزیون، جلوه‌ی خاصی به اتاق نشیمن می‌دهد و می‌توان آن را برجسته‌ترین و مهم‌ترین فاکتور در طراحی و دکوراسیون اتاق پذیرایی به حساب آورد. طراحی‌های زیبا و متنوع میزهای تلویزیون، در طول چند سال اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است. تنوع زیادی که در طرح و رنگ و قیمت این میزها وجود دارد، محبوبیتشان را دو چندان کرده و طیف وسیعی از سلیقه‌ها را در بر گرفته است.

طرح برای فضای بزرگ

اگر فضایی که در اختیار دارید بزرگ است، شما بهتر است از میز LCD بزرگ و جادار استفاده کنید چرا که در این نوع از میزها شما می‌توانید از یک وسیله تزئینی مانند مجسمه، گلدان یا شمع‌های متنوع به‌عنوان دکوری جالب در کنار آن استفاده کنید .

سادگی را در نظر بگیرید


یکی از خصوصیات خوب میزهای ساده این است که هیچ‌گاه از مُد نمی‌افتند و با گذشت زمان اصالت بیشتری هم پیدا می‌کنند. با انتخاب یکLCD ساده که انواع میز تلویزیون ام دی اف را شامل می شود می توانید بدون جلب توجه زیاد از یک عنصر کاربردی و زیبا در دکوراسیون خانه بهره مند شوید. این نوع میزها از خطوط ساده و منظم تشکیل شده که گاهی قسمتی در بالا و یا کنار دارای طبقه یا ویترین هستند.


میزهایی که لبه گرد هستند


اگر فضای منزل‌تان خیلی بزرگ نیست یا رفت‌وآمد در خانه‌تان زیاد است، هنگام خرید میز LCD بهتر است مدلی را انتخاب کنید که لبه‌های تیز نداشته باشد زیرا ممکن است هنگام رفت و آمد افراد به‌خصوص کودکان آسیب برساند. برای چنین فضاهایی میز‌هایی با لبه‌های گرد ایده‌آل و مناسب است. البته باید توجه داشته باشید که این سبک میز بیشترکلاسیک است و باهر فضایی هماهنگی ندارد و البته به آسانی هم نمی توانید در بازار نمونه های آن را پیدا کنید.


ارتفاع میز تلویزیون


اگر ارتفاع مبلمان‌تان کوتاه است میزی را انتخاب کنید که با قرار دادن تلویزیون روی آن صفحه متناسب با محل نشیمن شما باشند تا چشمان‌تان از تماشا کردن صفحه تلویزیون خسته نشود. یکی از خصوصیات میز تلویزیون‌های کم ارتفاع این است که اگر دوست داشته باشید می‌توانید بدون اینکه خسته شوید به راحتی جلوی آن‌ها دراز بکشید و تلویزیون تماشا کنید . هر چقدر میزتان بزرگ‌تر باشد ترکیب و آرایش فضای آن با توجه به قفسه‌هایی که به‌طور معمول در آن‌ها تعبیه شده زیباتر به‌نظر می‌رسد. البته این بدان معنا نیست که میزهای کوچک‌تر این اجازه را به شما نمی‌دهند.


طرح پازل


اگر افرادی هستید که زیاد وسایل خانه‌ی خود را جابه‌جا می‌کنید، بهترین پیشنهاد برای شما خریدLCD میز متحرک و پازلی است. این نوع از میزها علاوه بر ظرافت که برای خانه‌های کوچک بسیار مناسب هستند. این نوع از میزها با وجود سادگی خلاقانه این امکان را به شما می‌دهد که علاوه بر جابه‌جایی ساده بتوانید گاهی شکل میز خود را نیز عوض کنید.


رنگ میز تلویزیون


معجزه رنگ هارا فراموش نکنید رنگ های زیبا می توانند در دکوراسیون منزل و به طور خاص در چیدمان تان کمک زیادی بکنند. در زمینه ی انتخاب رنگ مناسب برای میز تلویزیون، اگر چه طبق عادت و به دلیل راحت تر بودن انطباق چیدمان معمولا به سراغ رنگ های خاص نظیر گردویی، ونگه، فندقی و سفید می رویم اما گاهی جسارت در انتخاب رنگ می تواند نتایج خیره کننده ای به بار بیاورد.


تناسب میزLCD با دکوراسیون خانه


بهتر است شما طرح میز تلویزیون خود را با توجه به سبک دکوراسیون منزل و ترجیح خودتان انتخاب کنید. امروزه شما به راحتی می توانید میز LCD با صفحه شیشه ای، میز تلویزون چوبی، میز تلویزیون ام دی اف و یا ترکیبی از این مواد را پیدا کنید. مطمئنا درکنار فرم، اندازه و زیبایی تناسب کیفیت و قیمت هم برای شما مهم است.

دیدگاه خود را بنویسید